Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шпитьківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362177) був реорганізований і увійшов до складу Дмитрівської громади

Безоплатна правова допомога

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 для попередження розповсюдження інфекції система безоплатної правової допомоги на період дії карантину у межах України запроваджує додаткові обмежувальні заходи у своїй роботі:

✖️ забороняється проводити масштабні правопросвітницьких заходів з очікуваною кількістю понад 200 учасників
✖️ обмежується проведення правопросвітницьких заходів з очікуваною кількістю до 200 учасників з урахуванням епідемічної обстановки та умов у конкретному регіоні
✖️ за потреби та можливості обмежується робота дистанційних та мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги - їхню роботу організовувати з використанням телефонного зв'язку, відеозвязку, онлайн-консультування.

Наші клієнти входять до групи ризику щодо можливості бути інфікованими — літні люди, люди з інвалідністю, діти. Тому, щоб не створювати додаткових ризиків, максимально будуть запропоновані можливості вирішити свою правову проблему дистанційно.

Як можна отримати ⚖️правову допомогу дистанційно:

✅ зателефонувати на нашу гарячу лінію 0800-213-103
✅ поставити запитання в месенджер нашої фейсбук-сторінки
✅ прийти в дистанційний пункт доступу і проконсультуватися через Skype-звязок з нашим юристом
✅ написати на електронну пошту найближчого місцевого центру
✅ скористатися правничою вікіпедією https://wiki.legalaid.gov.ua

Детальніше читайте на нашому сайті: https://bit.ly/3aLDqE4

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування