ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «СИЛА ПРАВА»

«Сила права» – незалежна громадська організація, заснована в 2015 році. На даний момент в мережі 25 юридичних офісів у 22-х регіонах України. Надає постраждалим безкоштовну юридичну підтримку на всіх етапах судового процесу до фінального рішення та фактичної виплати компенсації.

Стратегічні пріоритети руху «Сила права»:

  • Надати правову допомогу кожному громадянину, який постраждав внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території нашої країни;
  • Судовими рішеннями закріпити докази російської агресії, окупації, військових злочинів та порушень прав людини;
  • Покарати державу-агресора за шкоду, нанесену Україні, українському бізнесу та українським громадянам;
  • Домогтися широкого впровадження в світову практику принципу невідворотності покарання держави-агресора за збройну агресію проти іншої країни.

Правовий фундамент наших дій:

Наша правова стратегія базується на Концепції функціонального імунітету держави, визнаної в демократичному світі.

Дана Концепція передбачає втрату однією державою імунітету в судах іншої держави у випадках, коли така держава в своїх діях по відношенню до іншої держави вийшла за межі суверенних повноважень, в т.ч. розв’язавши війну та захопивши чужі території.

Концепція функціонального імунітету передбачає також відсутність судового імунітету у випадках, коли в результаті дій однієї держави, скоєних на території іншої, загинули громадяни цієї іншої держави, або їхньому здоров’ю або особистому майну завдано шкоди.

Така позиція відповідає духу та змісту положень Конвенції ООН про юрисдикційний імунітет держав та їхньої власності 2004 року та Європейської конвенції про імунітет держави 1972 року, що а також законам, що діють у багатьох країнах, й широко поширеній судовій практиці.

В результаті розгляду судами заяв постраждалих громадян, підготовлених командою руху «Сила права», в Україні склалася судова практика, заснована на концепції функціонального імунітету держави, що повністю відповідає аналогічній судовій практиці в демократичних країнах.

Контакти

сайт: http://sila-prava.org/uk/

 

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС

Адреса: 01024, Україна, м. Київ, вул. Банкова, 2

Телефон: +38 (044) 253 32 22

Телефон: +38 (050) 426 78 52

Эл. пошта: main-office@sila-prava.org

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Адреса: м. Біла Церква, вул. Офіцерська, 2

Телефон: 04563-6-51-16; 050-421-00-06

Эл. пошта: kiev.bila-tserkva@sila-prava.org

Логін: *

Пароль: *