Оголошення

24.07.2020

УВАГА КОНКУРС!

Шпитьківська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Конкурс відбудеться 11 серпня 2020 року, об 11:00 годині у приміщенні сільської ради за адресою: 08122, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Шпитьки, вул. Покровська, буд. 5.

Документи приймаються до 05 серпня 2020 р. включно за місцезнаходженням комісії. Звертатися за адресою: вул. Покровська, буд. 5, с. Шпитьки, Києво-Святошинський район, Київська область. Телефон для довідок: 04598-76743.

Інформація  Шпитьківської сільської ради про оголошення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна

№ п/п

Місцезнаходження земельної ділянки

Площа земельної ділянки, га

Цільове призначення земельної ділянки

Мета проведення оцінки

1

с. Шпитьки

 

0,6044

03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

проведення експертної грошової оцінки при відчуженні земельних ділянок державної та комунальної власності, з метою встановлення ймовірної ціни продажу земельної ділянки

2

с. Шпитьки

0,9382

11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

3

с. Шпитьки

1,5000

11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

4

с. Шпитьки

0,3912

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

5

с. Шпитьки

1,3008

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

6

с. Шпитьки

0,1406

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

7

с. Шпитьки

0,0243

03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

8

с. Шпитьки

0,4765

11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

Конкурсний відбір буде проводитись відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оцінку земель», законом України «Про оцінку, майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 року №381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків із розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності».

Учасники конкурсу подають комісії такі документи в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна» із зазначенням дати проведення конкурсу з описом підтверджуючих документів, що містяться в конверті та заявою на участь у Конкурсі за встановленою формою.

До підтверджуючих документів належать: копії установчих документів претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок, завірені їхніми особистими підписами; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним); копія кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника; конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки; кошторис на надання послуг. Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення Конкурсу. Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

Документи зазначені вище подаються до секретаря конкурсної комісії за 5 (п’ять) робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

 

24.07.2020

Сальмонельоз. Як запобігти захворюванню

   Сальмонельоз – гостре інфекційне кишкове захворювання, збудниками якого є різні види бактерій роду Salmonella. Сальмонела вражає шлунково кишковий тракт, іноді може протікати з тифоподібними симптомами, рідше у вигляді генералізованих септичних форм.

     Першоджерелом інфекції вважаються сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, свині, коні, вівці, кури, качки, гуси, а також дикі водоплавні птахи. Ці тварини роками здатні виділяти збудника з сечею, фекаліями, молоком, слиною і бути джерелом зараження для людини, що доглядає за ними, при транспортуванні, обробці та зберіганні туш. Останнім часом почастішали випадки зараження людей на сальмонельоз через вживання курячих яєць.

    Джерелом інфекції також може бути людина, яка хвора на сальмонельоз, або бактеріоносій, у якого ознак захворювання немає. При зараженні від людини до людини механізм передачі переважно фекально-оральний, тобто через брудні руки, тільки в рідкісних випадках контактно-побутовий – при догляді за хворими, в тісному колективі, особливо в стаціонарі, дитячому садку. Найчастіше зараження людини відбувається через продукти харчування – м’ясо птахів, тварин, риби, готових страв, продуктів, які  термічно необроблені – салати, фрукти, кондитерська продукція.

   Особливо небезпечне зараження для дітей віком до одного року, оскільки це може призводити до важких генералізованих форм сальмонельозу, лікування якого у малюків представляє серйозні труднощі. Сальмонельоз дуже небезпечний тим, що він має здатність викликати спалахи (групові масові захворювання).

Від початку 2020 року в Києво - Святошинському районі вже зареєстровано виникнення захворювання на сальмонельоз серед мешканців, які пов’язують своє захворювання із вживаннях суші.

Наразі триває санітарно-епідеміологічне розслідування з метою з’ясування обставин.

Ще раз застерігаємо і наголошуємо про заходи із запобігання виникнення гострих кишкових інфекцій, зокрема сальмонельозу.

Як запобігти захворюванню

    Існують правила, яких необхідно дотримуватися для профілактики будь-яких кишкових інфекцій, в тому числі і сальмонельозу:

 • Ретельно мити руки, прийшовши додому, а також перед вживанням їжі, після відвідування туалету – це найважливіші правила, знайомі з дитинства, та для профілактики сальмонельозу чи інших кишкових інфекцій є найдієвішими.    
 • Продукти, які швидко псуються (ковбаси, м’ясо, молочні продукти, кондитерські вироби та ін.) зберігайте в холодильнику. Сирі продукти тваринного походження слід відразу після покупки покласти в холодильник та зберігати окремо від інших продуктів, розморожувати їх  слід в холодильнику.
 • Під час кулінарної обробки продуктів необхідно забезпечити роздільне зберігання сировини та готової продукції, а також використання окремого кухонного інвентарю - ножів, дощок.
 • Суворо дотримуйтесь правил технології приготування страв: м’ясо і птицю необхідно добре проварювати або прожарювати невеликими шматками, сирі яйця прожарювати з обох сторін або варити їх. Перед використанням сирих яєць необхідно попередньо провести їх ретельну обробку водою з содою, особливо перед приготуванням кондитерських кремів. Не використовуйте сирі яйця для введення їх в готові страви чи для приготування соусів для заправки страв.
 • Не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі, адже вони продаються без ветеринарно-санітарного контролю. Нехтуючи цим правилом, можна придбати продукти від хворих тварин. На вигляд вони можуть бути якісні, адже під час розмноження сальмонел смак, колір, запах продуктів не змінюються .
 • Необхідно дотримуватися чистоти на кухні, своєчасно прибирати сміття, харчові відходи та не допускати появи комах у приміщеннях, де відбувається приготування їжі.
 • Уникайте контактів з особами, які мають ознаки інфекційного захворювання;

        У разі появи будь-яких клінічних проявів хвороби, негайно звертайтесь за медичною допомогою до лікаря, не нехтуйте своїм здоров'ям.

       І пам’ятайте, при дотриманні таких простих правил Ваш літній відпочинок буде вдалим!

 

 Головний спеціаліст відділу державного нагляду

 за дотриманням санітарного законодавства

 Києво-Святошинського районного управління

 Головного управління Держпродспоживслужби

 в Київській області                                                                                         Яцюк Ганна

 

 

11.06.2020 

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури

запрошує на навчання

http://bia.ucoz.ua/index/0-2

http://kvpubia.narod.ru/

 

ОГОЛОШЕННЯ

13.05.2020 року в проміжку з 10:00 до 17:00 буде часткове відключено електропостачання на 2 години в с. Шпитьки по вул. Покровська, Центральна, Нова, Перемоги, Личанська, Шевченка,Господарська.

В зв’язку з реконструкцією Л-ЛР 409.

Адміністрація РЕС

 

05.05.2020

УВАГА КОНКУРС!

Шпитьківська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Конкурс відбудеться 19 травня 2020 року, об 11:00 годині у приміщенні сільської ради за адресою: 08122, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Шпитьки, вул. Покровська, буд. 5.

Документи приймаються до 13 травня 2020 р. включно за місцезнаходженням комісії. Звертатися за адресою: вул. Покровська, буд. 5, с. Шпитьки, Києво-Святошинський район, Київська область. Телефон для довідок: 04598-76743.

Інформація  Шпитьківської сільської ради про оголошення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна

№ п/п

Місцезнаходження земельної ділянки

Площа земельної ділянки, га

Цільове призначення земельної ділянки

Мета проведення оцінки

1

с. Шпитьки

0,9987

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

визначення ринкової вартості при відчуженні земельної ділянки державної (комунальної) власності

2

с. Мрія

0,0792

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

визначення ринкової вартості при відчуженні земельної ділянки державної (комунальної) власності

Конкурсний відбір буде проводитись відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оцінку земель», законом України «Про оцінку, майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 року №381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків із розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності».

Учасники конкурсу подають комісії такі документи в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна» із зазначенням дати проведення конкурсу з описом підтверджуючих документів, що містяться в конверті та заявою на участь у Конкурсі за встановленою формою.

До підтверджуючих документів належать: копії установчих документів претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок, завірені їхніми особистими підписами; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним); копія кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника; конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки; кошторис на надання послуг. Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення Конкурсу. Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

Документи зазначені вище подаються до секретаря конкурсної комісії за 5 (п’ять) робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

 

03.04.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Києво-Святошинський.районний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що для забезпечення безперебійного функціонування епідеміологічної служби з ЗО березня 2020 року встановлені нові контактні телефони:

(050) 750-43-31 відділення організації епідеміологічних досліджень;

(050) 750-43-88 приймальня.

Існуючі номера стаціонарних телефонів тимчасово недоступні в зв'язку з аварійним станом телефонних мереж ПАТ «Укртелеком».

 

 

02.04.2020

ОГОЛОШЕННЯ

З метою попередження поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19 на території Києво-Святошинського району Київської області, з урахуванням ймовірного розвитку складаної епідемічної ситуації., відповідно законів України «Про місцеве самоврядування», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Шпитьківська сільська рада звертається до власників та керівників підприємств, установ і організацій Києво-Святошинського району Київської області та закладів торгівлі всіх форм власності (зокрема таких, площа закладів яких, понад 100 квадратний метрів), що здійснюють свою діяльність на території сільської ради, та зобов’язує забезпечувати щоденно перевірку стану здоров’я працівників та відвідувачів шляхом вимірювання температури тіла безконтактним методом.

Шпитьківська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.02.2020 року

15.11.2019 року

ОГОЛОШЕННЯ Київська обласна державна адміністрація оголошує старт конкурсу на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини! До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області. Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і внутрішнього споживача. Головний приз - всеукраїнське визнання як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики. Детальніше можна дізнатися у Положенні про конкурс). Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду: ● Ідея бренду має бути авторською; ● Заявка містить ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього; ● Заявка містить опис концепції бренду. Заявки приймаються до 23:59 22 листопада 2019 року. Переможця буде оголошено вже 2 грудня 2019 року. За потреби, переможцю буде надана фахова допомога в розробці брендбука туристичної Київщини, а організатори проведення конкурсу забезпечать якісне та вчасне виробництво предметів сувенірної промоатрибутики. Надсилайте ваші творчі ідеї на електронну скриньку kyivregionbrand@gmail.com. У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном +380663480072 (Віталій).

https://rada.info/upload/users_files/04362177/c401247598bdeb59e712b7cf9289d8c6.pdf

28.08.2019 року

                                 ОГОЛОШЕННЯ

10.09.2019 року з 09:00 до 13:00 буде відключено електропостачання в с. Мрія

в зв’язку з підключенням нового обладнання.

Адміністрація РЕС

 

 

 

 

 

25.02.2019

 

 

23.03.2018

До уваги суб’єктів декларування Шпитьківської сільської ради!

Нагадуємо, що 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядуванняза 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Додатково повідомляємо, що детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua у розділах «Он-лайн навчання» та «Роз’яснення для суб’єктів декларування».

Телефони НАЗК:

Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29.

Технічна допомога: (044) 200-06-94, support@nazk.gov.ua.

12.03.2018

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку 14.03.2018 року в приміщенні сільської ради с. Шпитьки о 09:30 відбудеться виїзний прийом за участі начальника Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Токаря С.А.

 

  

 

25.09.2017

Щодо результатів лабораторного контролю питної води в криницях сіл Шпитьки та Горбовичі

 

06.09.2017

УВАГА! Африканська чума свиней

 

Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері, (Далі - АЧС) – контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Для людини вірус АЧС небезпеки не становить. Захворювання передається при прямому контакті хворих та здорових тварин через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини від захворювання немає. Майже все поголів'я хворих свиней гине. Вірус знищується виключно шляхом нагрівання до високих температур.

            З метою запобігання занесення вірусу АЧС в господарства всіх форм власності Києво-Святошинське районе управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області рекомендує:

 1. Утримувати свиней в закритих, надійно ізольованих приміщеннях.
 2. Не допускати вигулу свиней та їх контакт з іншими тваринами, чи сторонніми людьми.
 3. Проводити щоденний клінічний огляд тварин з метою виявлення можливого захворювання.
 4. Обслуговування тварин проводити лише у окремому змінному одязі, при цьому використовувати засоби догляду, інвентар закріплений за кожним приміщенням.
 5. Постійно вести боротьбу з гризунами.
 6. Не допускати відвідування господарств, тваринницьких приміщень сторонніми особами.
 7. Не купувати тварин у невстановлених для цього місцях, без супровідних ветеринарних документів, що підтверджують їх здоров¢я та епізоотичне благополуччя територій їх походження.
 8. Забій тварин проводити лише після передзабійного клінічного огляду спеціалістом державної служби ветеринарної медицини.
 9. Реалізовувати продукти забою лише після проведення ветеринарно – санітарної експертизи.
 10. Не купувати м¢ясні продукти в невстановлених для цього місцях, та на стихійних ринках.
 11. При виявленні ознак захворювання або при виникненні підозри на захворювання, та/або при загибелі свиней негайно повідомляти спеціаліста найближчої державної установи ветеринарної медицини.
 12. Забезпечувати доступ представників державної служби ветеринарної медицини до тварин для проведення клінічного огляду та проведення обов’язкових або необхідних ветеринарно – санітарних заходів.
 13. Трупи тварин, побічні продукти їх життєдіяльності, продукти забою та переробки непридатні для споживання людиною утилізувати згідно Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною».
 14. Не переробляти трупи свиней, та/або туші вимушено забитих свиней.
 15. Не використовувати харчові відходи для годівлі тварин.
 16. Не використовувати для напування тварин воду з річок, інших водойм з повільною течією, що протікають через лісові масиви, в яких є дикі кабани.
 17. Періодично проводити дезінфекцію приміщень, в яких утримуються свині.

Телефони Києво-Святошинської районної державної лікарні ветеринарної медицини, за якими можливо повідомити про підозру, захворювання або загибель свиней: (04598) 5-20-72; 050-385-78-63, 096-396-43-55.

 

 

18.07.2017

 15.05.2017

 

 

 

 

    Оперативні вакансії станом на 16.11.2016 р.     
0 Заробітна плата Роботодавець (назва)  Посада (назва) Завдання та обов'язки  Телефон відділу кадрів  Фактична адреса ПОУ 
1 6000 ПП "УКРПАЛЕТСИСТЕМ" адміністратор Організація ефективної  роботи  кафе;  керівництво персоналом; контроль роботи  обладнання та якості приготовлених страв; контроль термінів реалізації готової продукції; спілкування з відвідувачами; оформлення необхідної документації та звітності. (067)4122671, (04142)48852 с.Мила
2 5000 ПП "УКРПАЛЕТСИСТЕМ" товарознавець Робота з документацією;заповнення,ведення статистичних звітів , робота з товаром, проведення переобліків. (04142)48852 с.Мила
3 5000 ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД" адміністратор Виконання заявок відділення, забеспечення відділення розхідними матеріалами та канц товарами, ведення документообігу відділення, ведення реєстрів, підготовка звітності, обробка поштової кореспонденції, забезпечення діяльності відділення шляхом ведення розкладу зустрічей, організації трансферу, забеспечення канцтовараим, отримання та розподілення пошти для всіх членів команди, прийом та розподілення усіх дзвінків, що поступають у відділення, ведення баз даних та їх впорядкування. (044)5856918 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, БУДИНОК 5-А
4 5000 ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД" водій автотранспортних засобів Доставка вантажу (автомобілів) без пошкоджень, оформлення документів (митних та документів по відрядженню), прийом та здача вантажу (автомобілів), контроль технічного стану автовоза, дотримання правил міжнародних перевезень та дорожнього руху. (044)5856918 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, БУДИНОК 5-А
5 4000 ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД" Експедитор транспортний Відбір замовлення запасних частин, пакування замовлення запасних частин, приймання запасних частин, що прибувають на склад, розміщення запасних частин на складі, розвантаження/ завантаження транспорту, перевірка пересорту, пошкоджень, недостач та надлишків, проведення інвентаризації, інформування дилерів про відвантаження тощо.
 
(044)5856918 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, БУДИНОК 5-А
6 7000 ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД" інженер з транспорту Регіональний представник з післяпродажного обслуговування. Встановлення, підтримка робочих взаємовідносин з дилерами, забеспечення дилерів необхідним обладнанням та спецінструментами, навчання дилерів, надання допомоги дилерам у вирішенні технічних проблем з автомобілями, здійснення контролю зовнішнього вигляду та внутрішнього оздоблення дилерських пунктів, а також робочих процесів (сервісний, гарантійний, продаж запчастин), запровадження аудитерських перевірок гарантійної документації та складу гарантійни (044)5856918 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, БУДИНОК 5-А
7 7000 ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД" Менеджер (управитель) у сфері надання інформації Менеджер з інформаційних технологій. Забезпечення безперебійної роботи всіх IТ сервісів і обладнання компаній, забезпечення інформаційної безпеки, моніторінгу всіх IТ-сервісів компанії, розвиток IТ інфроструктури компанії, розробка і впровадження корпоративних IТ сервісів, уніфікація і стандартизація роботи IТ підрозділу компанії (положення, інструкція по роботі з корпоративними системами та ін.), управління групою системних адміністраторів і групою фахівців першої лінії підтримки. (044)5856918 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, БУДИНОК 5-А
8 4000 ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД" фахівець Фахівець з замовлень. Розміщення замовлень автомобілів в системі Імпортера відповідно до вимог; отримання та перевірка інформації від ділерів та адміністрування замовлених авто в базах даних Виробника та Імпортера; інформування дилерів щодо виробничого графіку, терміну надання замовлень, умов, обмежень, адаптація прайс-листів для дилерів тощо. (044)5856918 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, БУДИНОК 5-А
9 6000 ТОВ "ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД" Фахівець з автотехнічної експертизи Надання дилерам технічної підтримки, контроль та адміністрування систем "on Line" звернень дилерів та звіти по якості продукції (EPGR). Звітування по зверненням, закритим питанням, по проблемним автомобілям, і невирішеним питанням, ведення обов'язкового переліку спеціальних інструментів для дилерських центрів, участь у техніфчних обговореннях та зустрічах виробника, проведення технічного аудиту дилера, участь у проведенні технічної атестації тех. представників дилера, консультація і підтримка команди імпор (044)5856918 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ ДАЧНА, БУДИНОК 5-А
10 3345 "ФІЛІЯ "КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКЕ ДЕУ "ДП КИЇВОБЛДОРУПР" інженер Провідний інженер  виробничо-технічного відділу.
Підготовка вихідних даних для заключення договорів з підрядниками, ведення щомісячного обліку та звітності на виконання планових завдань (формаКБ-2В) ведення журналів виробництва робіт, посипки, мостових журналів і книг, здійснює обстеження штучних споруд, розробляє заходи  по усуненню виявлених дефектів, складання актів дефектів і кошторисів
(044)4229108, (044)4243372 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА 2
11 3215 "ФІЛІЯ "КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКЕ ДЕУ "ДП КИЇВОБЛДОРУПР" інженер з безпеки руху Розробляє заходи по покращенню  умов безпеки руху  і транспортно-експлуатаційних показників доріг, що обслуговуються; розробляє і контролює схеми дислокації дорожніх знаків, погоджує їх з Поліцією, контролює наявність дорожніх знаків; приймає участь в розслідуванні ДТП, веде журнал обліку ДТП, здійснює аналіз аварійності на дорозі, допомагає в підгоготовці щомісячних звітів. (044)4229108, (044)4243372 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА 2
12 3085 "ФІЛІЯ "КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКЕ ДЕУ "ДП КИЇВОБЛДОРУПР" майстер Керує роботою по утриманню і поточному ремонту доріг, організовує приймання матеріалів, конструкцій, виробів, їх складання і облік, видає виробничі завдання робітникам і контролює їх виконання, проводить виробничий інструктаж, веде журнали інструктажів в тому числі з охорони праці, оформляє наряди, документи обліку робочого часу, простоїв, приймає виконані роботи. Забезпечує робітників робочим інструментом, пристроями, спецодягом, захисними засобами, співпрацює з бухгалтериєю в питаннях звітності   (044)4229108, (044)4243372 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА 2
13 3705 "ФІЛІЯ "КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКЕ ДЕУ "ДП КИЇВОБЛДОРУПР" начальник технічного відділу Начальник виробничо-технічного відділу.
Керує виробничим відділом, здійснює планування виробництва, контроль за виконанням виробничого плану, облік та контроль планових завдань, складання  проектно-кошторисної документації на ремонтні роботи, що виконуються господарським способом, здійснює розробку планів робіт підприємства на рік, здача звітності
(044)4229108, (044)4243372 Київська область, Києво-Святошинський район, Капітанівка, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА 2
14 5000 ТОВ"АНД-ГРУП" бухгалтер  Облік товарів в програмі 1 С 7 версія 044-276-02-63 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ВУЛ. ВЕЛИКА ОКРУЖКА, 4
15 5000 ТОВ"АНД-ГРУП" бухгалтер  Облік товарів в програмі 1 С 7 версія 044-276-02-63 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ВУЛ. ВЕЛИКА ОКРУЖКА, 4
16 1465 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ТЕКСТИЛЬ ДИЗАЙН" швачка Пошив тюле-гардинних виробів. (044)5020017 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ВУЛ. ЛЕНІНА, 1-Б
17 1560 ТОВ "КИЇВСЬКЕ ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "БЕЗПЕКА - ЛТД" електромонтер охоронно-пожежної сигналізації Установка,регламент та експлуатація охоронно-пожежної сигналізації систем відео спостереження та інших охоронних систем.
Навики в обслуговуванні пульта "ДУНАЙ-21"
Перевага надається особам з обмеженими фізичними можливостями.
(044)5013021 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ВУЛ. ОКСАМИТОВА, 10
18 1560 ТОВ "КИЇВСЬКЕ ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "БЕЗПЕКА - ЛТД" інженер Обслуговування та експлуатація пульта охоронно-пожежної сигналізації ПЦС "Дунай-21", ПЦС "Мост"
Перевага в працевлаштуванні надається особам з обмеженими фізичними можливостями
(044)5013021 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ВУЛ. ОКСАМИТОВА, 10
19 8500 ТОВ "ДЖОН ДІР УКРАЇНА " Менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку Розробка стратегічних цілей з питань регіонального розвитку. Аналіз і розрахунок основних економіних показників діяльності регіону з використанням сучасних методик і обгрунтувань. Консультування ділових партнерів на регіональному рівні з приводу продукції чи інших питань, пов'язаних з маркетингом, фінансами чи управлінням. Розрахунок можливостей зовнішньоекономічноїдіяльності на основі даних статистичної звітності та бухгалтерського обліку з основних показників господарської діяльності підприємств регіону. (044)4065836 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА 1-А
20 4000 ПОЗДНЯКОВА ОЛЬГА АРТУРІВНА адміністратор  Організація  роботи  з обслуговування відвідувачів. (067)9805635 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ПРОВ. СОФІЇВСЬКИЙ, 18, кп. 2, к. 44
21 4000 ПОЗДНЯКОВА ОЛЬГА АРТУРІВНА Манікюрник Знання правил манікюрних робіт. (067)9805635 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ПРОВ. СОФІЇВСЬКИЙ, 18, кп. 2, к. 44
22 4000 ПОЗДНЯКОВА ОЛЬГА АРТУРІВНА перукар (перукар - модельєр) Знання правил, способів виконання робіт ( стрижка, укладка тощо). (067)9805635 Київська область, Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка, ПРОВ. СОФІЇВСЬКИЙ, 18, кп. 2, к. 44
23 2100 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ГЕС-2" водій автотранспортних засобів Планове обслуговування автомобіля. (044)5027624 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АМОСОВА,1/34 к 3
24 3200 "ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА" прибиральник службових приміщень Прибирання службових приміщень (044)5030309 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА  56
25 5000 ПП "КОМПАНІЯ "ГЕО-СЕРВІС" бухгалтер Ведення усіх ділянок бухгалтерії:зарплата, банк, рознесення виписок в програмі 1С 8 версія,складання звітності, податкові накладні,реєстрація первинної документації (044)3934719 Тетяна Вадимівна Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, 11
26 5000 ТОВ "ОК "СФЕРА КОМФОРТ-МАЙСТЕР" двірник Прибирання прилеглої території будинків.  Про співбесіду домовлятись за тел. (067)8576833 Віктор Степанович. (067)8576833 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА,  9-А
27 4000 ТОВ "ОК "СФЕРА КОМФОРТ-МАЙСТЕР" прибиральник службових приміщень Прибирання сходових клітин в житлових будинках. (067)8576833 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА,  9-А
28 10000 ТОВ "СФЕРА ЖИТЛОБУД" головний інженер Керує діяльністю тех. служб підприємства під час відсутності керівника, виконує його обов'язки,забезпечує ефективність проектних рішень, своєчасну і якісну підготовку виробництва,здійснює контроль за додержанням проектної,конструкторської і технологічної дисциплін, забезбечує своєчасну підготовку технічної документації (096) 860 12 61 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА,9
29 10000 ТОВ "СФЕРА ЖИТЛОБУД" головний інженер Керує діяльністю тех. служб підприємства під час відсутності керівника, виконує його обов'язки,забезпечує ефективність проектних рішень, своєчасну і якісну підготовку виробництва,здійснює контроль за додержанням проектної,конструкторської і технологічної дисциплін, забезбечує своєчасну підготовку технічної документації (096) 860 12 61 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА,9
30 2800 ТОВ "СІНПОЛ" оператор потокової лінії з вироблення волокна Робота з готовою продукцією,запакування, зважування роликів синтапону,контроль ваги.
Вміння працювати з ПК.
(044)2768040   (вн.116) Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА 118
31 1960 ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК" вихователь Складання планів роботи, організація дозвілля дітей, прививання навичок самообслуговування (04598)64592 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, 53-Б
32 2620 ПП "ЖИТЛОСЕРВІС "СОФІЇВКА" водій автотранспортних засобів Полив, прибирання, чищення від снігу, додатково  водити трактор (044)5943868, 0987875539 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ 11
33 4000 ТОВ "СУЧАСНІ НАУКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" інженер Інженер по виробництву металевої мебелі  та інших металоконструкцій (068)2512744 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ МАТРОСОВА 35
34 2100 ТОВ "НВК"СОФІЯ" вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста) Проводить уроки (гуртки) та дивиться за дітьми (067)3438214  Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА,10
35 2500 ТОВ "НВК"СОФІЯ" інженер з охорони праці Здійснює контроль за додержанням  законодавства, правил, стандартів, норм, положень, інструкцій з охорони праці (067)3438214  Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА,10
36 1900 ТОВ "НВК"СОФІЯ" прибиральник службових приміщень Прибирання службових приміщень (067)3438214  Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА,10
37 5000 ТОВ "АВТОЦЕНТР НА КІЛЬЦЕВІЙ" бухгалтер Оприбуткування всіх послуг отриманих підприємством.Податковий  кредит.Облік основних засобів та нематеріальних активів.Облік авансових звітів. (044)5038103 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ТОЛСТОГО 2
38 4500 ТОВ "АВТОЦЕНТР НА КІЛЬЦЕВІЙ" комірник Видача автотоварів зі складу, прийом автотоварів і т.д. (044)5038103 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ТОЛСТОГО 2
39 2200 ТОВ "АВТОЦЕНТР НА КІЛЬЦЕВІЙ" прибиральник службових приміщень Прибирання офісних та службових приміщень (044)5038103 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ТОЛСТОГО 2
40 6000 ТОВ "АВТОЦЕНТР НА КІЛЬЦЕВІЙ" слюсар з ремонту автомобілів Шиномонтаж, розвал-сходження (044)5038103 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ТОЛСТОГО 2
41 6000 ТОВ "АВТОЦЕНТР НА КІЛЬЦЕВІЙ" фарбувальник приладів і деталей Автомаляр.
Фарбування автомобіля,підготовка до фарбування, грунтування 
(044)5038103 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ТОЛСТОГО 2
42 2800 КП "БС" робітник з благоустрою Прибирання території села: косіння трави, озеленення клумб, санітарна зачистка дерев (096)7593883 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ПРОВУЛОК ШКІЛЬНИЙ, 5
43 3000 ТОВ "АРСЕНАЛ-ЖИТЛОСЕРВІС" двірник Прибирання прибудинкової території, догляд за зеленими насадженнями,газонами. (067)7143317 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ,18
44 3000 ТОВ "АРСЕНАЛ-ЖИТЛОСЕРВІС" охоронник Охорона  території житлового комплексу.(1 доба ч/з 3) (067)7143317 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ,18
45 3000 ТОВ "АРСЕНАЛ-ЖИТЛОСЕРВІС" прибиральник територій Прибирання пмісць загального призначення у під'їздах житлових будинків. (067)7143317 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ,18
46 3732 ТОВ "НАГВАЛЬ-ФІШ" Продавець-консультант Викладка та продаж товару, консультування покупців. Магазини в населенних пуктах: с. Соф. Борщагівка, с. Віта Поштова, с. Стоянка. Розвозка з Академмістечка по Кільцевій.  (050)3176773 Київська область, Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, ЧОРНОВОЛА, 46 А
47 3500 НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС"ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА"МИХАІЛ" І-ІІІ СТУПЕ прибиральник службових приміщень Прибирання приміщень приватної школи. 5934461 Київська область, Києво-Святошинський район, Чайки, вул.  Лобановського,8
48 1450 ТОВ "ШЕН-СЕРВІС" двірник Прибирання за допомогою інвентарю прилеглих до будинку територій, виніс сміття у встановлені баки, чистка снігу та льоду взимку, складання кошиків на закріпленій території.  (067)2478820, (067)6573017 М.Київ область, Святошинський, ДОВЖЕНКО, 10
49 1450 ТОВ "ШЕН-СЕРВІС" прибиральник виробничих приміщень Прибирання приміщень, миття вручну і за допомогою спеціального обладнання, збирання сміття, приготування дезінфікуючих розчинів (067)2478820, (067)6573017 М.Київ область, Святошинський, ДОВЖЕНКО, 10
50 1500 "ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА СТУДІЯ "ЕРУДИТ" швачка Пошив  верхнього одягу 405-24-00 М.Київ область, Святошинський, М. КИЇВПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, БУД. 9-Б 
51 5500 ПАТ "КИЇВХЛІБ" кондитер Виготовлення хлібобулочних виробів, навики роботи по виготовленню печива на на машинах, виготовлення тортів, тістічок.  425-53-15, 276 01 00 М.Київ область, Святошинський, М.КИЇВ, вул. ВУЛИЦЯ Чаадаєва, 5
52 1723 КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ спеціаліст державної служби Спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільної оборони. Виконувати планові і поточні завдання сектору. Брати участь у розробці планів цивільного захисту та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. (044)4544724 М.Київ область, Святошинський, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ 126 к.
53 2240 КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ спеціаліст державної служби Провідний спеціаліст відділу звернень громадян. Виконувати планову та поточну роботу ваідділу. (044)4544724 М.Київ область, Святошинський, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ 126 к.
54 2240 КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Спеціаліст з питань персоналу державної служби Провідний спеціаліст відділу персоналу та організаційної роботи. Виконувати планову і поточну роботу відділу. Виконувати інші доручення голови, першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації. (044)4544724 М.Київ область, Святошинський, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ 126 к.

 

 

10.10.2016

У Київській області діє програма "Власний дім"

 

 

КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ  повідомляє.

 У Київській області діє програма "Власний дім", завданням якої є сприяння у вирішенні житлових питань сільського населення, через надання довготермінових кредитів під три відсотки річних (а багатодітні сім'ї звільняються від сплати відсотків за користування кредитом) на такі цілі та в таких межах:

>     нове будівництво житлових будинків з господарськими приміщеннями до 300 тис. грн.;

>     завершення раніше розпочатого будівництва та реконструкція існуючого житла до 150 тис. грн.;

>     придбання житлових будинків у сільській місцевості до 200 тис. грн.;

>     будівництво інженерних мереж до 50 тис. грн.

Суми кредитування визначаються кошторисним розрахунком або експертною оцінкою вартості житла.

 Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» -це інструмент для вирішення нагальних проблем, що стоять перед соціальною сферою села:

>      сприяння закріпленню кадрів на селі;

>      скорочення темпів міграції сільського населення;

>      стабілізація демографічної ситуації в сільській місцевості;

>      створення нових робочих місць.

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» -це соціально-економічна форма довгострокової регіональної політики, спрямованої на сприяння в розвитку сільських заходів щодо виконання наступних завдань:

>      збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва на селі з використанням механізму пільгового довгострокового кредитування;

>      забезпечення його доступності для більшості громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

>      підвищення рівня інженерного облаштування сільського житлового фонду;

>      створення сприятливих умов для роботи молоді на селі;

>      підвищення рівня зайнятості сільського населення.

На сьогодні програма "Власний дім" завдяки своїй доступності для населення отримала визнання і .підтримку серед сільських забудовників майже у всіх районах області і є для багатьох реальною можливістю поліпшення умов проживання.

За час впровадження у Київській області кредити отримали близько 2 тисяч сільських жителів у обсязі більше 38 млн. грн. кредитних коштів.

Правом, на отримання пільгового кредиту зі ставкою 3 % річних користуються громадяни України, які постійно проживають, будують індивідуальне житло в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров'я, воїни АТО та переселенці.

Кредит індивідуальному забудовнику видається на термін до 20 років, а молодим сім'ям до 30 років.

Для отримання пільгового довгострокового кредиту необхідно:

>      постійно проживати у сільській місцевості;

>      працювати у сільській місцевості;

>      підтвердити свою платоспроможність;

>      забезпечити виконання зобов'язань із повернення кредиту.

Надання кредиту здійснюється на підставі кредитної угоди, що укладається після підтвердження права позичальника на його одержання та визначення суми кредиту.

Для підтвердження права на одержання кредиту та визначення його суми індивідуальний забудовник подає фондові:

>      заяву на ім'я керівника виконавчого органу фонду про надання кредиту;

>      клопотання органу місцевого самоврядування про надання кредиту;

>      паспорт громадянина України;

>      довідку про склад сім'ї;

>      документи, необхідні для визначення рівня платоспроможності позичальника (довідку про доходи позичальника і членів його сім'ї, одержані за попередні 12 місяців);

>      довідку, видану органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, про наявність (або відсутність) приватного житла;

>      копію документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою (крім випадків придбання житла);

>      проектно-кошторисну документацію або будівельний паспорт, вартість виготовлення яких може входити за згодою позичальника до суми кредиту (крім випадків придбання житла);

>      довідку про працевлаштування на підприємстві, в установі та організації, зазначених вище;

>      заяву власника житла чи об'єкта незавершеного житлового будівництва про згоду продати його із зазначенням погоджених з позичальником ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу (в разі придбання житла).

Надання кредиту не поширюється на громадян України, які отримали на будівництво індивідуального житла позики, зокрема, банківські кредити, з пільгами за рахунок коштів бюджетів відповідно до інших нормативно- правових актів.

Фінансування кредиту здійснюється виключно у безготівковій формі, шляхом перерахування кредитних коштів на особистий рахунок позичальника.

Погашення кредиту проводиться рівними частинами, щоквартально, згідно з графіком. Відсотки нараховуються на залишок суми кредиту і сплачуються щоквартально.

Бажаючі отримати детальнішу інформацію можуть звернутися безпосередньо до фахівців Київського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (Адреса: м. Київ, вул.Червоноармійська 13, к.409, тел.(044)235-14-06, е- mаіl: fond_gutnichenko@ukr.net)

03.10.2016

_

 

ЗБРОЙНІ СИЛИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ.

З 1 січня 2016 року грошове забезпечення військовослужбовців збільшено з 2200 грн до 7000 грн і більше.

 

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України (чоловіки та жінки), які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 18 до 40 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Перевага надається військовозобов’язанимучасникам АТО, а також громадянам, які відповідають критеріям відбору та не мають обмежень за станом здоров’я, мають високий рівень фізичної підготовленості та цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностями.

Контрактникам пропонується широкий спектр військових спеціальностей : від стрільця до командира відділення; від водія до механіка-водія; від сапера до розвідника; від радіотелефоніста до оператора радіолокаційної станції; від снайпера до навідника.

 

На сьогоднішній час грошове забезпечення контрактників рядового, сержантського та старшинського складу становить від 2 400 грн. на місяць (в залежності від специфіки ві

Логін: *

Пароль: *