Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шпитьківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362177) був реорганізований і увійшов до складу Дмитрівської громади

Постійні комісії ради

Комісія з питань соціально-економічного та культурного розвитку, планування бюджету і контролю за його використанням,фінансів і цін, зовнішньоекономічної діяльності:

• Голова комісії – Бобровський Володимир Антонович
  • Секретар – Рекеда Тетяна Іванівна
  • Члени комісії – Покотило Микола Васильович, Войнолович Віталій Сергійович

Комісія з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту, звязку, будівництва:

• Голова комісії – Дударенко Сергій Іванович
  • Секретар – Кравченко Іван Анатолійович
  • Члени комісії – Тимченко Андрій Михайлович, Завалій Андрій Олександрович

Комісія з питань освіти, охорони здоровя, культури, фізичної культури, спорту, оборонної роботи, соціального захисту населення:

• Голова комісії – Рекеда Тетяна Іванівна
  • Секретар – Курза Ігор Геннадійович
  • Члени комісії – Дударенко Михайло Іванович, Покотило Микола Васильович

Комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіально устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян:

• Голова комісії – Кутковська Галина Миколаївна
  • Секретар – Курза Ігор Геннадійович
  • Члени комісії – Бобровський Володимир Антонович, Дударенко Сергій Іванович, Кравченко Іван Анатолійович

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності і контролю за виконанням рішень ради, контролю за виконанням депутатських зобовязань:

• Голова комісії – Грибенюков Олександр Миколайович
  • Секретар – Войналович Віталій Сергійович
  • Члени комісії – Вишняк Валерій Іванович, Курза Ігор Геннадійович

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування